Hotel Bellevue
Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Bellevue ****

Hotel Bellevue je situovaný pri krásnej širokej piesočnatej pláži priamo na Slnečnom pobreží štátu Bulharsko. Leží v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie a od pláže ho delí len pobrežná promenáda. Hotel s čarovnou atmosférou a dovolenka v ňom je vhodná pre všetky vekové kategórie, pre rodiny s deťmi a aj pre náročných klientov. Od letiska v Burgase je vzdialený cca 30 km.

Poloha

hotel Bellevue je situovaný na Slnečnom pobreží priamo na pláži, od ktorej ho delí len pobrežná promenáda.

Hotel

má k dispozícii vstupnú halu s recepciou, centrálne klimatizované priestory, výťahy, internetový kútik, reštauráciu, reštauráciu a´la carte, bar, kaviareň, kaderníctvo, kozmetiku, biliard, masáže, oddychovú časť vo vestibule so SAT TV, obchod so suvenírmi, bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, lobby bar, plážový bar, letnú terasu, zmenáreň, detský klub, centrálny trezor (za poplatok), fitnescentrum, stolný tenis. Wi-Fi zdarma. Slnečníky a ležadlá na pláži zdarma.

Izby

priestranné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, dispozícii SAT TV, telefón, minichladnička, vlastné sociálne zariadenie, WC, sušič na vlasy, balkón. Na vyžiadanie detská postieľka (za poplatok 5 BGN/deň).

Stravovanie

all inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, lokálne alkoholické nápoje, miestne pivo, víno, káva, čaj, nealko. Plážový bar v čase 11.00 – 18.00 hod. ponúka vodu, víno, pivo, miestne alkoholické a nealkoholické koktaily, kávu a čaj. Lobby bar v čase 8.30 – 23.30 hod. ponúka vodu, víno, pivo, miestne alkoholické a nealkoholické koktaily, kávu a čaj. V čase 15.00 – 16.00 hod. podávajú sušienky, ovocie a zmrzlinu. Na panoramatickej terase v čase 11.00 – 12.00 hod. a 15.00 – 16.00 hodiny je  k dispozícii ľahké občerstvenie. Reštaurácia Bendita a´la carte s talianskou kuchyňou – počas pobytu 1x večera v cene all inclusive – nutná rezervácia vopred.

Pláž

široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži zdarma. Vodné športy na pláži za poplatok.

Doprava : individuálna