Hotel Karolina
Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Karolina ****

Hotel Karolina je 4 * hotel v stredisku Slnečné pobrežie s výbornou polohou a dobrými službami. Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám, ako aj pre rodiny s deťmi. Dovolenka v hoteli Karolina je dobrá voľba.

Poloha

 hotel leží vo východnej časti letoviska, na juhu slnečného pobrežia a len 20 minút chôdze od starobylého mestečka Nesebar.  Od pláže je vzdialený cca 100 metrov.

Hotel

v hoteli je vstupná hala s recepciou,  bar vo vstupnej hale a pool bar. V areáli hotela je bazén a bazén pre deti. Nachádzajú sa tu aj 2 reštaurácie, výťah, WI-FI v spoločenských miestnostiach zdarma. K dispozícii je aj terasa na opaľovanie so slnečníkmi a ležadlami, fitness centrum a spa centrum.

Izby

ubytovanie v  dvojlôžkových izbách s prístelkou, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy). Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, SAT TV, mini chladničkou.  Všetky izby  majú balkón s výhľadom do parku alebo na bazén. Hotel disponuje aj rodinnými izbami, apartmánmi, či štúdiami pre 4 osoby.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Možnosť doobjednať all inclusive formou bufetu. Raňajky od 8:00 – 10:00 hod., obedy 12:30 – 14:30 hod, večere 18:30 -21:00 hod . V pool bare alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 11.00 – 23.00 hod,  lobby bar 12:30 – 14:00 hod a v čase 18:30 – 21:00 hod. V čase od 15:30 do 16.00 hod ľahké občerstvenie. Hotel organizuje 2 x za týždeň tematické večere.

Pláž

piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok).

Doprava: individuálna.