Laguna Park
Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Laguna Park ****

Hotel Laguna Park

Nový luxusný hotelový komplex Laguna Park odporúčame náročným klientom všetkých vekových kategórií, no najviac rodinám s deťmi, pre ktoré je hotel prispôsobený nielen výbornou polohou v peknom areáli, ale aj bohatým animačným programom a detskou škôlkou v medzinárodných jazykoch. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého jedla.

Poloha:

Hotel Laguna Park leží 150 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora vhodným aj pred deti, cca 5 minút od centra letoviska a kultúrnych, spoločenských a nákupných možností.

Vybavenie:

Hotel Laguna Park pozostáva z niekoľkých hotelových častí, v ktorých sa nachádza rozsiahla klimatizovaná vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii (za poplatok), parkovisko, lobby bar, 2 pool bary, snack bar, hlavná reštaurácia, zmenáreň, výťahy, Wi-Fi pripojenie na recepcii zdarma, internetová miestnosť (za poplatok), 2 vonkajšie bazény (jeden s jacuzzi), sprchy pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma), osušky (za depozit), detský bazén s menším tobogánom a vodopádom, detské ihrisko, miniclub pre deti od 4 -12 rokov (za poplatok), amfi teáter, minimarket, stolný tenis, lukostreľba, telocvičňa a vodný aerobik (zdarma), šípky, biliard, kaderníctvo, masáže, sauna a práčovňa sú za poplatok.

Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky alebo s možnoťou 2 prístelok (len pre deti do 12 rokov) sú elegantne zariadené, majú centrálnu klimatizáciu s možnosťou individuálneho ovládania, SAT TV, telefón, sušič na vlasy, minibar, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC) a balkón so sedením.

Stravovanie:

Bohatý all inclusive program zahŕňa – raňajky (7:00-10:00), obedy (12:00-14:00) a večere (18:00-21:00) formou bufetu, lokálne alkoholické nápoje, miestne pivo a víno, nealko nápoje od 10:00-23:00 v lobby bare, v snack a pool bare od 10:00 do 18:00, čaj, kávu a horúce nápoje od 10:00 do 18:00 v lobby bare, keksíky, koláčiky a zmrzlinu od 14:00 do 18:00 v lobby bare, sendviče, hamburgery, vodu, nealko a pivo v snack bare.

Pláž: Piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), vodné skútre, vodné bicykle, windsurfi ng, lukostreľba, jazda na vodnom banáne, vodné lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, jazda na koňoch a kolky (za poplatok).