Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Mena Palace ****

Kvalitný hotel v stredisku Slnečné pobrežie, situovaný v blízkosti centra letoviska aj pláže, poskytuje svojim klientom širokú paletu nákupných, športových a kultúrnych možností. Odporúčame náročnejším klientom všetkých vekových kategórií, ktorí chcú stráviť dovolenku v štáte Bulharsko.

Poloha

dovolenka v Bulharsko – Slnečné pobrežie v jeho južnej časti strediska, 150 m od plážovej promenády, ktorá je zároveň vstupom na šíru piesočnatú pláž, cca 5 minút od centra, v blízkosti nákupných možností a zábavných podnikov.

Hotel

priestranná vstupná klimatizovaná hala s recepciou a sedením, zmenáreň, lobby bar, street bar, pool bar, výťahy, trezor na recepcii (za poplatok), vnútorná klimatizovaná reštaurácia s terasou, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou a terasou na slnenie, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma, internetová miestnosť, Wi-Fi pripojenie na recepcii (zdarma), prenájom automobilov, herňa s elektronickými hrami pre deti, malé detské ihrisko, sauna, masáže a fitnescentrum (za poplatok). Deti môžu zdarma využívať menší tobogan, vnútorný bazén a mini klub. Hotel organizuje denné animačné a športové aktivity pre deti aj dospelých a 3 krát do týždňa večerný program pre dospelých. Dovolenka pre všetky vekové kategórie.

Izby

dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky high floor ( nová budova – izby od 3 poschodia vyššie),  alebo 2 lôžkové štúdio s 2 prístelkami (sú na vyžiadanie – maximálne pre 2 dospelých a 2 deti   do 13 rokov), rodiiné izby superior (4 pevné lôžka), family room de luxe (3 pevné lôžka a prístelka),  sú zariadené v modernom štýle, sú centrálne klimatizované s možnosťou individuálneho ovládania, majú SAT TV, telefón, minichladničku, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou a WC), sušič na vlasy a balkón so sedením.

Stravovanie

all inclusive – raňajky (7.30 – 10.00 hod.), neskoré raňajky (10.30 – 11.30 hod.), obed (12.30 – 14.00 hod.), popoludňajšie občerstvenie (14.00 – 17.00 hod.), večera (18.30 – 21.00 hod.), nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, káva, čaj, pivo a víno počas dňa (10.00 – 23.00 hod.), zmrzlina (11.30 – 21.00 hod.). Hotel ponúka v rámci all inclusive aj detské menu.

Pláž

piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), vodné skútre, vodné bicykle, jazda na banáne, windsurfing, lukostreľba, posilňovňa, vodné lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, jazda na koňoch a kolky (za poplatok).

Doprava: individuálna.