Plážový hotel Paradise sa nachádza v malebnej zátoke Robinson ...
Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Paradise Beach *****

Nádherná piesočnatá pláž, krištáľovo čistá morská voda a čerstvý lesný vzduch robia z hotelového komplexu Paradise Beach  výborné  miesto pre rekreáciu a relaxačnú rodinnú dovolenku. Stredisko Sveti Vlas priamo nadväzuje na stredisko Slnečné pobrežie. Odporúčame náročnejším klientom všetkých vekových kategórií.

Poloha

Plážový hotel Paradise sa nachádza v malebnej zátoke Robinson – v strediska  Sveti Vlas, cca 4 km od centra strediska. Hotel pozostáva z niekoľkých budov a je postavený priamo na pláži s nádhernými výhľadmi na more. Poloha poskytuje pokoj, súkromie a zároveň ste veľmi blízko vzrušujúceho nočného života a zábavy na Slnečnom pobreží.

Hotel

Priestranná vstupná klimatizovaná hala s recepciou a sedením, výťahy, vnútorná klimatizovaná reštaurácia. WI –FI je k dispozícii vo verejných priestoroch zdarma. Hosťom je k dispozícii posilňovňa, sauna, ihrisko na plážový volejbal, tenisový kurt alebo aj masáže. V hoteli sa nachádza vonkajší bazén (slnečníky a ležadlá pri bazénoch sú zdarma), detský bazén. Plážová osuška je za depozit cca 10/EUR osoba. Mini klub, pool bar Deep, night bar You, lobby bar a ďalšia reštaurácia Glamour, ktorá organizuje tematické večere s show programom, tieto večere sú za príplatok a len pri predchádzajúcej rezervácii na mieste a to v reštaurácii. V hoteli je  herňa, ktoré je otvorená od 18:00 do 02:00 a ponúka veľa zábavy ako bowling pre deti i dospelých, šípky, biliard, playstation, stolný tenis, arkádové hry, air hockey a ďalšie. Hry sú za poplatok. All inclusiv nápoje v bare v herni sú zdarma do 23:00 hod, po tomto čase sú za poplatok. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia bez poplatku až do vypredania. Ďalej je k dispozícii aj podzemná garáž, či parkoviská  kde sa za parkovanie platí v cene 15 BGN/deň. Súčasťou komplexu je wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom, hammamom, kozmetickým salónom a soláriom a zabezpečuje aj masáže (za poplatok). Animačný program, miniklub, diskotéka a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase. Na pláž sa dostanete výťahom. Bohaté možnosti zábavy ponúka tiež samotné centrum letoviska. Dovolenka v tomto hoteli splní očakávania aj náročných klientov.

Izby

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s prístelkou, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie s výhľadom do parku, alebo na more (kúpeľňa s vaňou či sprchou, WC). Izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom so satelitným príjmom, trezorom, mini chladničkou a WI-FI. K dispozícii sú tiež rovnako vybavené rodinné izby – dve oddelené izby až pre 4 dospelé osoby a dve deti.

Stravovanie

Hotel ponúka stravovanie v programe all inclusive, ktorý zahrňuje raňajky v čase od 7:30 do 10:00 hod., obedy 12:30 – 14:30 hod., večere v čase 18:00 -22:00 hod. Strava je podávaná formou bufetu. Súčasťou all inclusive je ľahké občerstvenie počas dňa (dopoludnia a poobede) a nápoje miestne výroby v čase od 10:00 do 23:00 hod.

Pláž

Piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok). Na pláž a amfiteáter sa dostanete 4 panoramatickými výťahmi. Hotel ponúka rozsiahly vonkajší športový program s tenisom, bocciou, plážovým volejbalom. K dispozícii je široká škála športov vrátane vodných športov, ako je windsurfing, jazda na banáne a aqua fit, aj vodné lyžovanie. V stredisku je široká ponuka pre športových nadšencov aj množstvo indoorových aktivít a to posilňovňa, stolný tenis, biliard, šípky, squash a aerobik.

Doprava: individuálna