Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Plamena Palace ****

Hotel Plamena Palace,  splní všetky vaše očakávania pre príjemný pobyt v stredisku Primorsko. Štýlový hotel s príjemnou atmosférou je vhodný pre všetky vekové kategórie. 

Poloha

hotel je vzdialený len 200 m od severnej pláže a nachádza sa neďaleko hlavnej nákupnej ulice a atrakcií strediska Primorsko. Vzdialenosť od letiska v Burgase je 70 km. 

Hotel

recepcia, lobby, reštaurácia, gril, konferenčná sála, WI FI v priestoroch recepcie zdarma, trezor, parkovisko, práčovňa,  prenájom auta, fitnescentrum, tenisové kurty, vonkajší bazén, vírivka, detský bazén, detské ihrisko, herňa pre deti. Hotel má všetky spoločenské priestory bezbariérové a na vyžiadanie aj bezbariérovú izbu. Tenisové centrum PLAMENA PALACE je súčasťou hotela PLAMENA PALACE a má dve červené antukové ihriská.

Izby

dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby majú moderný a pohodlný nábytok, centrálny klimatizačný systém,  vlastné sociálne zariadenie, (kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, sušič na vlasy)TV,  telefón; minichladnička, balkón.  Deti do 2 rokov sú ubytované zdarma a sú zahrnuté v maximálnej kapacite každej izby.

Stravovanie

raňajky formou bufetu. Na začiatku/na konci sezóny môžu byť raňajky ponúkané ako výber z menu.   

Pláž

 piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok). 

Doprava : individuálna.