Hotel Bavaro
Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Bavaro ****

Hotel Bavaro prešiel v roku 2022  luxusnou kompletnou rekonštrukciou a získal kategóriu 4 *. Hotel na Slnečnom pobreží s výbornou polohou a dobrými službami odporúčame všetkým vekovým kategóriám, ako aj pre rodiny s deťmi. 

Poloha

hotel Bavaro sa nachádza na začiatku Slnečného pobrežia , približne  3 km od Starého Nesebaru, od letiska v Burgase je vzdialený 30 km. 

Hotel

hotel ktorý má recepciu, nový klimatizačný systém, nové výťahy, systém kontroly prístupu, núdzový a protipožiarny signalizačný systém, novo zrekonštruovaný bazén, detské animačné centrum (detské ihrisko), vonkajšia vírivky, rozšírená zrekonštruovaná  reštaurácia, lobby bar, parkovisko. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zdarma. WI-FI v priestoroch recepcie zdarma. 

Izby

ubytovanie v moderných zrekoštruovaných dvojlôžkových izbách s prístelkou orientacia do záhrady, alebo  izbách orientovaných na more, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, (kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, sušič na vlasy). Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou. Sú vybavené toaletným stolíkom, TV, mini chladničkou.  Všetky izby  majú balkón. 

Stravovanie

All inclusive podávaný formou bufetu. Raňajky od 7:30 – 10:00 hod., obedy 12:00 – 14:30 hod., večere 18:30 -21:00 hod . Alkoholické a nealkoholické nápoje  miestnej výroby v lobby bare v čase od 11.00 – 23.00 hod. V čase od 16:00 do 17.00 hod. ľahké občerstvenie. 

Pláž

piesočnatá, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok).

Doprava : individuálna.