Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Queen Nelly Park ****

Queen Nelly Park je nový 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v stredisku Kiten, vedľa najobľúbenejšej pláže Atliman. Hotel je postavený v malebnej záhrade s lesným porastom a parkovými uličkami s rozlohou 15 000 m². Tento nový hotel odporúčame pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. 

Poloha

od pláže Atliman je vzdialený cca 70 m, od centra Kitenu 100 metrov a od Letiska v Burgase 64 kilometrov. Dovolenka blízko pláže a centrum v tesnej blízkosti.

Hotel

klimatizovaná vstupná hala s recepciou , hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, bezplatné WI-Fi pripojenie na internet, dva vonkajšie bazény pre dospelých a deti (ležadlá a slnečníky zdarma), detské ihrisko, vonkajšia posilňovňa, dve multifunkčné športoviská na tenis, futbal, volejbal a basketbal, parkoviská (za poplatok). Trezor na recepcii za poplatok.

Izby

ubytovanie v moderných dvojlôžkových izbách s prístelkou, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, (kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, sušič na vlasy). Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou. Sú vybavené toaletným stolíkom, LED televízorom s káblovou TV, trezorom, mini chladničkou, WI-FI.  Všetky izby  majú balkón alebo terasu s výhľadom do parku alebo na bazén. Hotel disponuje aj rodinnými izbami. Detská postieľka je za poplatok 3 EUR/deň

Stravovanie

all inclusive formou bufetu. Raňajky od 8:00 hod. do 10:00 hod, obed od 12:30 do 14:30 hod. večera od 18:30 do 21:00 – bufet. Občerstvenie počas dňa od 10:30 do 11:30 hod a od 16:00 hod. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Bar pri bazéne od 10:00-22:00 hod. Počas pobytu sú organizované aj tematické večere.

Pláž

dlhá piesočnatá pláž. Slnečníky a ležadlá za príplatok.

Doprava : individuálna