Cestovanie,  Letná dovolenka,  Obľúbené destinácie

Hotel Paradise ***

Malebný menší hotel priamo v centre Pomoria blízko mora, priamo pri zálive. Dovolenka v hoteli Paradise je ideálnou volbou pre všetky kategórie. Last minute Bulharsko často ešte dokáže cenu za ubytovanie spraviť zaujímavejšou. Pomorie je naozaj výbornou voľbou na strávenie dovolenky v Bulharsku.

Poloha

hotel Paradise sa nachádza v historickom centre Pomoria, pri mori,  kde sa nachádzajú  krásne výhľady, vyhľadávané pobrežné reštaurácie a podniky. Mestečko Pomorie je od Slnečného pobrežia vzdialené 18 km. Od pláže je hotel vzdialený 450 metrov.

Hotel

klimatizovaná vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia aj s vonkajším posedením na terase, bezplatné WI-FI pripojenie na internet. V hoteli sa na 4 poschodí nachádza Relax centrum kde je vírivka, parný kúpeľ, sauna, masáže, soľná miestnosť či fyzioterapia. Všetky služby Relax centra sú za príplatok.

Izby

 klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy) minichladničku, TV. Izby sú orientované na more na záliv, alebo na centrálne námestie. Detská postieľka je na vyžiadanie (zdarma). Pri hoteli je bezplatné súkromné parkovisko. K dispozícii je tiež terasový bar a záhrada.

Stravovanie

raňajky formou bufetu. Polpenzia či plná penzia je možná za doplatok. Hotelová reštaurácia Paradise ponúka široký výber bulharskej kuchyne, šalátových jedál a dezertov.

Pláž

 dlhá piesočnatá pláž. Slnečníky a ležadlá sú za príplatok.

Doprava : individuálna